Svatba - jedna z největších a nejkrásnějších milníků mnoha párů. Některé svatby bývají komorní, kde si novomanželé řeknou své ano před dvěma svědky, popřípadě s nejužší rodinou, některé bývají velkolepé. Spousty svatebčanů, družičky, svatební tradice, spousty dárků pro novomanželé. Jedno je ale jisté - každá svatba může být nezapomenutelná. 

Když jsme na svatbu pozváni, nesluší se přijít s prázdnou. Krásná květina, která nevěstu určitě potěší a svatební přání, které si novomanželé schovají na památku. Papírové svatební přání s předepsaným textem v obchodě seženeme hravě. Pokud ale člověk chce být trochu originální, může si takové svatební přání nechat vyrobit ze dřeva

Možná se ptáte, proč zvolit svatební přání ze dřeva. Dřevo je krásné na pohled i na dotek a oproti papírů vydrží dlouho. I Když zestárne, na jeho kráse mu to neubere. Na přání si můžete nechat napsat ledasco. Jména budoucích novomanželů, datum jejich svatby, nějaký citát nebo vzkaz určený jim přímo na míru. Určitě není překvapením, že v dnešní době se dávají darem peníze. Novomanželé si tak mohou pořídit přesně to, co potřebují nebo obdržené peníze použít na svatební cestu. 

Každé přání obsahuje stuhu na peníze. Druhou možností je si vybrat přání s kapsou na peníze.

V dnešní době se mnoho svateb stylizuje do různých témat. Proto si můžete vybrat z mnoha designů a nechat vyrobit přání vhodné k dané svatbě.  U nás najdete jak standardní provedení z překližky, tak prémiové varianty s koženkovou vrstvou.

Z naší široké nabídky na e-shopu si můžete vybrat svatební přání, které nejvíce odpovídá vašemu stylu nebo takové, aby se nesly v duchu svatby. Pokud máte jinou představu, neváhejte nám napsat. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a cheme, aby byl maximálně spokojený.

Přejít na svatební přání