🚚 VÍKENDOVÉ DOPRAVA ZDARMA🚚 Stačí nakoupit nad 333 Kč a použít kupón "ZDARMA".🎫

Oproti ostatním pokojům musí dětský pokoj plnit mnoho funkcí. Musí se v něm dítě cítit klidně, aby se mu tam dobře spalo, zároveň musí být stimulující pro hru. Pokud je to aspoň trochu v našich silách, měl by být pokoj vzdušný a světlý. 

Měli bychom zohlednit temperament dítěte, oblíbenou barvu, zájmy a koníčky a celkový styl. U starších dětí je skvělé, když se zařizování pokoje zúčastní. Pokud se na zařizování pokoje budou podílet, a bude podle jejich gusta, vytvoří si zde kvalitní prostředí pro hru, učení a budou se zde cítit dobře.

Často se pokoj dítěti vytváří dříve než přijde na svět. Občas se sice všechno dodělává na poslední chvíli a tatínek ještě dolazuje poslední maličkosti, když je žena v porodnici, ale co si budeme povídat, je to asi snazší než s dítětem na rukách. 

Některé děti mají svůj pokojíček od narození, některé děti spí u rodičů v ložnici a pokojíček zatím slouží jako herna. Hodně maminek si pořizují komodu s přebalovacím pultem. Mají tak po ruce vše, co potřebují. Chtěli byste tip, jak tuto komodu ozvláštnit? Místo klasických plastových košů si vyrobte své vlastní. Přesně podle tvaru a velikosti jaké budete potřebovat. Naše Dna na háčkování je skvělým zlepšovákem a taky vodítkem, jak takovýto koš vyrobit. Velmi oblíbené jsou také malby na zdi. Ať už jde o barevné obrazce nebo kreslené postavičky z dětských pohádek. V neposlední řadě a vlastně taková pomyslná třešnička na dortu jsou dekorace, které vytváří konečnou hodnotu vzhledu pokoje.

Možnosti, jak pokoj doladit je mnoho. Dekorace ze dřeva jsou skvělou volbou. Působí čistě, přírodně, mají dlouhou životnost a jsou snadné na údržbu.

Trendem dnešní doby je vyvěšení jména nad dětskou postýlku společně s jeho porodními údaji, abyste si neustále mohli připomínat tento vzácný okamžik. V našem e-shopu dekona.cz naleznete spostu inspirace a vybrat tak můžete dekoraci přímo na míru stylu pokoje a vašeho vkusu.

Dekorace do dětského pokoje