Kdo jsme

Jmenuji se Andrea, jsem majitelka e-shopu Dekona.cz. Ráda si kreslím a dělám radost svému okolí. Provozem e-shopu dokážu obě tyto vlastnosti využít a předat dál.  

Co děláme

Vyrábíme vlastní dřevěné dekorace, dárky a doplňky do domácnosti, na oslavy, prostě pro každou příležitost. Díky vlastní výrobě vám dokážeme nabídnout jak naše vlastní nápady, tak vaše vlastní sny a představy. Naše produkty vyrábíme především z dřevěné překližky, která zaručuje přírodní vzhled a skvělé možnosti zpracování.

V tuto chvíli ladíme gravírování do skla, které se již brzy objeví v e-shopu. Budete si tak moct vybrat z množství sklenic, půllitrů nebo panákových sklenic například se jménem nebo vlastním motivem.

Jak to děláme

Našim základním kamenem je vlastní výroba, za kterou si stojíme. Každý produkt nám projde několikrát rukama a tím zaručujeme jeho kvalitu zpracování. K výrobě používáme CO2 laser, který dokáže velmi přesně zhotovit naše nápady. 

V nabídce produktů naleznete mnoho produktů, které také barvíme. Pro některé produkty si také mícháme vlastní barvy, každý takový produkt je tedy originální jako například tyto krásné dekorace na zeď dětského pokoje.

Proč to děláme

Smyslem naší tvorby je především ukázat lidem nové netradiční možnosti, jak udělat radost svým blízkým. Běžné dárky nedokáží ohromit tak, jako produkty vytvořené na míru, třeba s jejich jménem. 

Jak to vzniklo

Na začátku byl malý laserový gravírovací stroj, který si pořídil člen rodiny. Tato technologie nás uchvátila a tak se můj manžel pustil do výroby svého vlastního stroje. Po několika dnech kreslení součástek, zkoušení různých verzí prototypů se povedlo konečně sestavit naši první gravírovačku. Stroj byl principiálně velmi jednoduchý, ale přesně plnil naše očekávání. Díky stavbě celého stroje jsme přišli na různé limity a úskalí, které s sebou tato technologie nese.

S první vlastní tvorbou dřevěných produktů se začaly objevovat dotazy od známých a rodiny, kterým se výrobky začaly líbit. Tvorba těchto krásných dekorací se mi líbila stále více a více a proto jsem se po několika týdnech kreslení, pokusů a sběru zpětné vazby rozhodla si spustit vlastní e-shop, kde bych své produkty nabízela i širšímu okolí. Začátky však byly těžké. E-shop nikdo neznal a objednávek nebylo moc. Postupně se mi však podařilo dostat e-shop k více lidem a objednávek stále přibývalo. 

S rostoucím počtem objednávek jsme narazili na limity našeho prvního stroje. Po chvíli přemýšlení a hledání nových možností jsme se rozhodli pro pořízení nového a modernějšího CO2 laseru, který zabezpečí požadovanou kvalitu a rychlost.

Co plánujeme

V budoucnu plánujeme pořídit stroj pro gravírování kovů. Nabídneme vám přívěsky, jmenovky, klíčenky, zapalovače a jiné dárkové předměty, které vykouzlí úsměv každému, kdo je obdrží.

Dekorace na zeď
Dekorace na zeď
Dřevěné kalednáře
Dřevěné kalednáře
Rodinné dekorace
Rodinné dekorace
Přání k narozeninám
Přání k narozeninám
Svatební přání
Svatební přání
Svatební magnetky
Svatební magnetky
Omalovánky
Omalovánky
Zápichy na dorty
Zápichy na dorty