Zboží je možné vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí objednávky. Aby bylo možné vrátit plnou částku za vrácené zboží, je nutné aby zboží nebylo poškozeno.

Upozornění: zboží vyrobené na mír není možné vrátit do 14 dnů bez udání důvodu dle smyslu § 1837 občanského zákoníku.


Pokud si nejste jistí, tak nás můžete kontaktovat na email info@dekona.cz

 

  1. Před vrácením zboží ověřte, že již neuplynula lhůta 14 dní pro možnost vrácení zboží bez udání důvodu. Tato lhůta se počítá následující den po převzetí zásilky od přepravce. O odstoupení od smlouvy je nutné nás informovat do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží je následně nutné odeslat nejpozději 14. den od odstoupení o smlouvy.
  2. Nejprve vytiskněte níže uvedený formulář a vyplňte jej. Pokud nemáte k dispozici tiskárnu, tak prosím uveďte do ručně psaného dopisu všechny informace, které naleznete ve formuláři v tomto odkaze: formulář
  3. Jakmile máte formulář vyplněn, tak zboží i s originálním obalem pečlivě zabalte tak, aby se přepravou nepoškodilo. Pamatujte, že za zboží přebíráme odpovědnost až po převzetí od přepravce. Pokud se tedy během cesty poškodí, tak Vám bohužel musíme zboží vrátit a Vy jej musíte reklamovat u přepravce.
  4. Balík se zbožím odešlete na následující adresu:

Andrea Tížková
Kyjovice 231
Kyjovice
747 68

Dekorace na zeď
Dekorace na zeď
Dřevěné kalednáře
Dřevěné kalednáře
Rodinné dekorace
Rodinné dekorace
Přání k narozeninám
Přání k narozeninám
Svatební přání
Svatební přání
Svatební magnetky
Svatební magnetky
Omalovánky
Omalovánky
Zápichy na dorty
Zápichy na dorty