Dřevěné přání k narozeninám NIC s textem


Dekona

Splňte přání oslavenci a dopřejte mu jeho NIC. Co chceš na narozeniny? Co by sis přál na narozeniny? Co by si chtěl k svátku? NIC... Typická odpověď, kterou už jsme slyšeli milionkrát. Tentokrát přání můžete splnit a darovat NIC. Je jen na vás, co vložíte mezi destičky. Více

Kód produktu: P00527 Možnosti dopravy

od 199 Kč

Cena po přihlášení od 189 Kč
Ještě nemáte účet? Vytvořit účet

Tento týden zakoupilo 22 zákazníků
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Dopřejte oslavenci, aby poznal krásu a originalitu dvojitého dřevěného přání k narozeninám. Ve vrchní vrstvě je vyřezáno srdíčko, mezi vrchní a spodní vrstvu můžete umístit peníze nebo například poukazku na pobyt, kosmetiku či nákup v obchodě. Věnujte neokoukané přání k narozeninám a buďte za hvězdu mezi dárci.

Přání je vyrobeno ze dvou vrstev 4mm topolové překližky, spolu s přáním dostanete i dva kousky stuhy (barva stuhy se může lišit, pokud budete mít přání na určitou barvu, napište prosím do poznámky a my se Vám pokusíme vyhovět, pokud bude naskladněna). 

Součástí je cedulka s textem. Můžete si vybrat zdali budete chtít vlastní text, max 6 slov (aby byl text čitelný) nebo předvolený. Pokud vyberete vlastní text, prosím napište jej do kolonky. Pokud vyberete variantu s textem již napsaným, nepište do kolonky nic. 

Pokud bude vybrán předvolený text (krom vlastní text), nebude brán zřetel na text v kolonce.

Bankovky nejsou součástí přání.

Parametry
Velikost 10x13 cm
Tloušťka 4 mm
Vhodné pro Muže , Ženu
Kategorie Přání k narozeninám
Prohlédněte si další přání k narozeninám