Dřevěné přání k narozeninám NIC s textem


Splňte přání oslavenci a dopřejte mu jeho NIC. Co chceš na narozeniny? Co by sis přál na narozeniny? Co by si chtěl k svátku? NIC... Typická odpověď, kterou už jsme slyšeli milionkrát. Tentokrát přání můžete splnit a darovat NIC. Je jen na vás, co vložíte mezi destičky. Více

Výrobce: Dekona Kód produktu: P00527 Možnosti dopravy

od 180 Kč

Cena po přihlášení od 176 Kč
Ještě nemáte účet? Vytvořit účet

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Dopřejte oslavenci, aby poznal krásu a originalitu dvojitého dřevěného přání k narozeninám. Ve vrchní vrstvě je vyřezáno srdíčko, mezi vrchní a spodní vrstvu můžete umístit peníze nebo například poukazku na pobyt, kosmetiku či nákup v obchodě. Věnujte neokoukané přání k narozeninám a buďte za hvězdu mezi dárci.

Přání je vyrobeno ze dvou vrstev 4mm topolové překližky, spolu s přáním dostanete i dva kousky stuhy (barva stuhy se může lišit, pokud budete mít přání na určitou barvu, napište prosím do poznámky a my se Vám pokusíme vyhovět, pokud bude naskladněna). 

Součástí je cedulka s textem. Můžete si vybrat zdali budete chtít vlastní text, max 6 slov (aby byl text čitelný) nebo předvolený. Pokud vyberete vlastní text, prosím napište jej do kolonky. Pokud vyberete variantu s textem již napsaným, nepište do kolonky nic. 

Pokud bude vybrán předvolený text (krom vlastní text), nebude brán zřetel na text v kolonce.

Bankovky nejsou součástí přání.

Parametry
Velikost 10x13 cm
Tloušťka 4 mm