Sbírejte hoblinky do věrnostního programu

Dřevěný strom života se jmény


Krásný dřevěný strom života s nápisem a jmény v srdíčku s dřevěným stojánkem udělá radost všem obdarovaným a stane se tím nejoriginálnějším a nejcennějším dárkem, který obdarovaní od vás dostanou. Více

Výrobce: Dekona Kód produktu: P00218 Možnosti dopravy

Původní cena 1 299 Kč. Ušetříte 25% (325 Kč ) 974 Kč

Cena po přihlášení 925 Kč
Ještě nemáte účet? Vytvořit účet

Upřesněte výběr produktu

Na zakázku - Zboží je vyráběno na zakázku. Odeslání většinou probíhá do 5 pracovních dnů.
ks

Tento nádherný strom života můžete darovat své rodině jako krásný dárek od srdce. Tato dekorace je dodávána se stojánkem, který není složen (stačí jen do sebe zasunout a jemně zatlouct, opatrně, tak aby nedošlo k prasknutí nožiček). Tento jedinečný strom jsme  vytvořili pro babičku, která z něj měla obrovskou radost, tedy věřím, že i u vás to bude stejné.

Dřevěný strom života je vyroben ze tří vrstev topolové překližky. Spodní vrstva je nalakována na bílo, druhá vrstva (samotný strom je namořen ořechem) a srdíčka jsou přirodní s gravírovnými jmény. Nápis si můžete napsat jakýkoli (pamatujte: čím delší nápis, tím menší bude), ať už Naše vnoučata, Naše pravnoučata a jiné. V ceně je 10 gravírovaných srdíček, pokud jich nebude deset, do deseti ks dostanete prázdná srdíčka. Srdíčka dodáváme zvlášť, ať si je můžete nalepit podle vašich představ, a také si je můžete rozvrhnout tak, aby se další srdíčka dali doobjednat a přilepit. Přilepit srdíčka lze například herkulesem. 

Parametry
Barva PřírodníBíláBarevná
Velikost ø 27 cm
Tloušťka 3x4 mm
Materiál Topolová překližka
Kategorie   Dekorace