Sbírejte hoblinky do věrnostního programu

Nekonečný dřevěný kalendář

Doprava zdarma
Dekona

Krásný nekonečný dřevěný kalendář, který udělá radost nejen babičkám a dědečkům. Jedinečný dárek, který jen tak mít nebudou a jistě budou mile překvapeni. S tímto kalendářem už nebudete mít problém s tím, jaký je dnes den. Více

Kód produktu: P00217 Možnosti dopravy

Zakázková výroba Produkt je vyráběn na přání každého zákazníka.
Česká výroba Všechny produkty si sami vyrábíme
Úpravy na míru Produkty můžeme upravit dle vašeho přání
134 hoblinek do věrnostního systému 1 hoblinka = 1 Kč sleva na příští nákup

2 699 Kč

Cena po přihlášení 2 564 Kč
Ještě nemáte účet? Vytvořit účet

Tento týden zakoupilo 62 zákazníků
3-4 týdny - Zboží je náročné na výrobu. Doba dodání se pohybuje kolem 3 týdnů.
ks

Pokud hledáte dárek pro prarodiče nebo rodiče, máme pro vás tento unikátní nekonečný kalendář vytvořený z dřevěné překližky. Kalendář obsahuje 4 obrázky (jaro, léto, podzim, zima), které si můžete vybarvit nebo je nechat jen vypáleny (viz. foto), dále 7 kartiček dnů v týdnu, 12 kartiček měsíců, 4 kartičky ročního období a dohromady 13 kartiček s čísly. Tento jedinečný kaleendář můžete používat do nekonečna a nemusíte každý rok kupovat nový papírový. Obdarovaným uděláte jistě radost. Pokud máte v rodině někoho, kdo má problém s pamatováním si, který je den, tak s tím to kalendářem už určitě bude vždy vědět.

Podklad je vyroben z 6 mm topolové překližky, aby udržel všechny cedulky a je natřen ořechem. Jednotlivé cedulky jsou vytvořeny z 1,5 mm topolové překližky. Kartičky jsou nasazeny na truhlářských kolících a na konci každé hromádky jsou kroužky, aby jednotlivé kartičky nemohly vypadnout. Kalendář dostanete od nás i s krásným lankem, tudíž stačí jen zatlouct hřebíček.

Parametry
Barva Přírodní Přírodní, podklad mořen ořechem
Velikost 42x32 cm
Materiál Topolová překližka
Kategorie Kalendáře
Prohlédněte si další kalendáře