Nekonečný dřevěný kalendář


Krásný nekonečný dřevěný kalendář, který udělá radost nejen babičkám a dědečkům. Jedinečný dárek, který jen tak mít nebudou a jistě budou mile překvapeni. S tímto kalendářem už nebudete mít problém s tím, jaký je dnes den. Více

Výrobce: Dekona Kód produktu: P00217 Možnosti dopravy

1 990 Kč

Cena po přihlášení 1 950 Kč
Ještě nemáte účet? Vytvořit účet

Na zakázku - Zboží je vyráběno na zakázku. Odeslání většinou probíhá do 5 pracovních dnů.
ks

Pokud hledáte dárek pro prarodiče nebo rodiče, máme pro vás tento unikátní nekonečný kalendář vytvořený z dřevěné překližky. Kalendář obsahuje 4 obrázky (jaro, léto, podzim, zima), které si můžete vybarvit nebo je nechat jen vypáleny (viz. foto), dále 7 kartiček dnů v týdnu, 12 kartiček měsíců, 4 kartičky ročního období a dohromady 13 kartiček s čísly. Tento jedinečný kaleendář můžete používat do nekonečna a nemusíte každý rok kupovat nový papírový. Obdarovaným uděláte jistě radost. Pokud máte v rodině někoho, kdo má problém s pamatováním si, který je den, tak s tím to kalendářem už určitě bude vždy vědět.

Podklad je vyroben z 6 mm topolové překližky, aby udržel všechny cedulky a je natřen ořechem. Jednotlivé cedulky jsou vytvořeny z 1,5 mm topolové překližky. Kartičky jsou nasazeny na truhlářských kolících a na konci každé hromádky jsou kroužky, aby jednotlivé kartičky nemohly vypadnout. Kalendář dostanete od nás i s krásným lankem, tudíž stačí jen zatlouct hřebíček.

Parametry
Barva Přírodní, podklad mořen ořechem
Velikost 42x32 cm
Materiál Topolová překližka