Vánoční ozdoba se jménem Kamila


Originální dřevěná vánoční ozdoba písmeno se jménem. Nechte zazářit tu nejdokonalejší dřevěnou dekoraci s vlastním jménem na vašem vánočním stromečku. Více

Výrobce: Dekona Kód produktu: P00153 Možnosti dopravy

109 Kč

Při koupi více kusů ušetříte

1 ks
109 Kč/ks
2 ks
107 Kč/ks
3 ks
106 Kč/ks
4 ks
102 Kč/ks
10 a více ks
98 Kč/ks
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Přírodní
Přírodní
Bílá
Bílá
Zlatá
Zlatá
Stříbrná
Stříbrná
Šedá
Šedá
Žlutá
Žlutá
Růžová
Růžová
Červená
Červená
Modrá
Modrá
Zelená
Zelená
Bílá třpytivá
Bílá třpytivá
Žlutá třpytivá
Žlutá třpytivá
Červená třpytivá
Červená třpytivá
Modrá třpytivá
Modrá třpytivá
Růžová třpytivá
Růžová třpytivá
Purpurová třpytivá
Purpurová třpytivá

ks

Máme pro vás novinku mezi ozdobami. Tuto jedinečnou dřevěnou personalizovanou ozdobu. Krásná a přesto decentní se zimní tématikou. Vločky k Vánocům patří a myslím si, že se nám podařilo je dokonale spojit s ozdobou na stromeček a Vánoci. Ozdobu můžete pouít i jako originální jmenovku na dárek, přičemž obdarovanému zůstane a může si ji pověsit na stromeček. Barvu spodní vrstvy si můžete zvolit z možných variant nebo nechat si ji můžete nechat celou přírodní.

Ručně a s láskou vyrobena ze dvou vrstev 4 mm topolové překližky, které jsou slepeny. Spodní vrstva ozdoby je barvená akrylovými barvami. Pro ještě dokonalejší vzhled vám ji zavěsíme na jutový provázek, který ozdobíme dřevěným korálkem.

Upozornění: Na ozdobu lze napsat vždy jen jedno jméno. Pokud by byl zájem napsat 2 nebo 3 jména, je nutné ozdobu zvětšit. Při zájmu o více jmen na jednu ozdobu nejprve prosím napište email na info@dekona.cz, abychom se mohli domluvit. Děkuji. 

Parametry
Barva Přírodní Bílá Zlatá Stříbrná Šedá Růžová Červená Modrá Zelená Bílá třpytivá Žlutá třpytivá Červená třpytivá Modrá třpytivá Růžová třpytivá Purpurová třpytivá
Velikost 6x7,5 cm
Tloušťka 2x4 mm
Materiál Topolová překližka
Kategorie   Ozdoby se jménem