Vánoční ozdoba se jménem Květa


Jedinečná vánoční dřevěná ozdoba se jménem a sněhulák. Podklad je nabarven a následně jsou do něj vygravírovány sněhové vločky, které dodají ozdobě úžasný efekt. Více

Výrobce: Dekona Kód produktu: P00160 Možnosti dopravy

89 Kč

Při koupi více kusů ušetříte

1 ks
89 Kč/ks
2 ks
87 Kč/ks
3 ks
86 Kč/ks
4 ks
84 Kč/ks
10 a více ks
80 Kč/ks
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Přírodní
Přírodní
Bílá
Bílá
Zlatá
Zlatá
Stříbrná
Stříbrná
Šedá
Šedá
Žlutá
Žlutá
Růžová
Růžová
Červená
Červená
Modrá
Modrá
Zelená
Zelená
Bílá třpytivá
Bílá třpytivá
Žlutá třpytivá
Žlutá třpytivá
Červená třpytivá
Červená třpytivá
Modrá třpytivá
Modrá třpytivá
Růžová třpytivá
Růžová třpytivá
Purpurová třpytivá
Purpurová třpytivá

ks

Hledáte originální ozdobu, která by vás zaujala a řekli byste si chci ji? Máme pro vás ozdobu s mašlí, sněhuláky a vločkami, které se stanou nedílnou součástí vaší vánoční výzdoby. Pokud hledáte malé dárky pro své blízké, kamarády nebo drobnost paní učitelce, je právě tato ozdoba to nejlepší volbou. Originální a prostě dokonalá, takto by se dala popsat. Pokud nenaleznete ve variantách barvu, kterou byste chtěli jako podklad, stačí nám napsat a jistě se domluvíme.

Velikost ozdoby je 6,5x7,5 cm. Ručně a s láskou vyrobena ze dvou vrstev 4 mm topolové překližky, které jsou slepeny. Spodní vrstva ozdoby je barvená akrylovými barvami. Pro ještě dokonalejší vzhled vám ji zavěsíme na jutový provázek, který ozdobíme dřevěným korálkem.

Upozornění: Na ozdobu lze napsat vždy jen jedno jméno. Pokud by byl zájem napsat 2 nebo 3 jména, je nutné ozdobu zvětšit. Při zájmu o více jmen na jednu ozdobu nejprve prosím napište email na info@dekona.cz, abychom se mohli domluvit. Děkuji. 

Parametry
Barva PřírodníBíláZlatáStříbrnáŠedáŽlutáRůžováČervenáModráZelenáBílá třpytiváŽlutá třpytiváČervená třpytiváModrá třpytiváRůžová třpytiváPurpurová třpytivá
Velikost 6,5x7,5 cm
Tloušťka 2x4 mm
Materiál 2x4 mm