Vánoční ozdoba se jménem Stanislava


Originální dřevěná vánoční ozdoba ve tvaru písmene se jménem. Jméno je doplněno o sněhové vločky, které k Vánocům patří. Touto kombinací vzniká krásná ozdoba, která se stane nedílnou součástí vánoční výzdoby. Více

Výrobce: Dekona Kód produktu: P00157 Možnosti dopravy

59 Kč

Při koupi více kusů ušetříte

1 ks
59 Kč/ks
2 ks
58 Kč/ks
3 ks
57 Kč/ks
4 ks
55 Kč/ks
10 a více ks
53 Kč/ks
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Žlutá
Žlutá
Šedá
Šedá
Bílá
Bílá
Přírodní
Přírodní
Červená
Červená
Modrá
Modrá
Růžová
Růžová
Zelená
Zelená
Zlatá
Zlatá
Stříbrná
Stříbrná
Modrá třpytivá
Modrá třpytivá
Červená třpytivá
Červená třpytivá
Růžová třpytivá
Růžová třpytivá
Purpurová třpytivá
Purpurová třpytivá
Bílá třpytivá
Bílá třpytivá
Žlutá třpytivá
Žlutá třpytivá

ks

Dokonalá vánoční dřevěná ozdoba s vlastním jménem by neměla chybět na vašem vánočním stromečku. Nebo hledáte originální jmenovku na vaše vánoční dárky? Hledat už nemusíte, máme pro vás to pravé. A Pokud hledáte nějaký malý vánoční dáreček pro kamarády nebo učitelky ve škole nebo naopak děti, můžete použít tuto ozdobu, obdarovaným udělá jistě radost.

Výška písmene je 7,5 cm, šířka se odvíji od zvoleného písmene.

S láskou vyrobena z 4 mm topolové překližky, která je nebroušena, aby ozdoba měla přírodní vzhled. Ozdobu vám můžeme nabarvit akrylovými barvami. Pro ještě dokonalejší vzhled vám ji zavěsíme na jutový provázek, který ozdobíme dřevěným korálkem.

Upozornění: Na ozdobu lze napsat vždy jen jedno jméno. Pokud by byl zájem napsat 2 nebo 3 jména, je nutné ozdobu zvětšit. Při zájmu o více jmen na jednu ozdobu nejprve prosím napište email na info@dekona.cz, abychom se mohli domluvit. Děkuji. 

Parametry
Barva ŽlutáŠedáBíláPřírodníČervenáModráRůžováZelenáZlatáStříbrnáModrá třpytiváČervená třpytiváRůžová třpytiváPurpurová třpytiváBílá třpytiváŽlutá třpytivá
Velikost 7,5 cm
Tloušťka 2x4 mm
Materiál Topolová překližka