Sbírejte hoblinky do věrnostního programu

Vánoční ozdoba se jménem Bohuslava


Dřevěná vánoční ozdoba se jménem a sněhovými vločkami. Jméno na ozdobě a sněhové vločky spolu vytvářejí dokonalou kombinaci, a proto by neměla tato ozdoba chybět na vašem vánočním stromečku. Více

Výrobce: Dekona Kód produktu: P00167 Možnosti dopravy

109 Kč

Při koupi více kusů ušetříte

1 ks
109 Kč/ks
2 ks
107 Kč/ks
3 ks
106 Kč/ks
4 ks
102 Kč/ks
10 a více ks
98 Kč/ks
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Přírodní
Přírodní
Bílá
Bílá
Zlatá
Zlatá
Stříbrná
Stříbrná
Šedá
Šedá
Růžová
Růžová
Červená
Červená
Modrá
Modrá
Zelená
Zelená
Bílá třpytivá
Bílá třpytivá
Žlutá třpytivá
Žlutá třpytivá
Červená třpytivá
Červená třpytivá
Modrá třpytivá
Modrá třpytivá
Růžová třpytivá
Růžová třpytivá
Purpurová třpytivá
Purpurová třpytivá

ks

Dřevěná vánoční ozdoba, která je originální a zároveň je na ní napsáno jméno? Máme pro vás tu nejdokonalejší kombinaci, kterou musíte mít. Ozdoba vyrobena z dvou vrstev dřeva, přičemž spodní vrstva je nalakována a následně do ní jsou vygravírovany vločky, které díky tomu vypadají jak zlaté. S kombinací horní části ozdoby se jménem a vločkami tvoří dokonalou dekoraci.

Velikost ozdoby je 9,6x5,9 cm.  Ručně a s láskou vyrobena ze dvou vrstev 4 mm topolové překližky, které jsou slepeny. Spodní vrstva ozdoby je barvená akrylovými barvami. Pro ještě dokonalejší vzhled vám ji zavěsíme na jutový provázek, který ozdobíme dřevěným korálkem.

Upozornění: Na ozdobu lze napsat vždy jen jedno jméno. Pokud by byl zájem napsat 2 nebo 3 jména, je nutné ozdobu zvětšit. Při zájmu o více jmen na jednu ozdobu nejprve prosím napište email na info@dekona.cz, abychom se mohli domluvit. Děkuji. 

Parametry
Barva PřírodníBíláZlatáStříbrnáŠedáŽlutáRůžováČervenáModráZelenáBílá třpytiváŽlutá třpytiváČervená třpytiváModrá třpytiváRůžová třpytiváPurpurová třpytivá
Velikost 9,6x5,9 cm
Tloušťka 2x4 mm
Materiál Topolová překližka
Kategorie   Ozdoby se jménem