Vánoční ozdoba se jménem Šárka


Dřevěná vánoční ozdoba se jménem a sněhovými vločkami, ozdobená mašlí bude krásnou dekorací na vašem vánočním stromečku. Díky své jedinečnosti můžete ozdobu věnovat jako malý vánoční dáreček svým kamarádům. Více

Výrobce: Dekona Kód produktu: P00164 Možnosti dopravy

89 Kč

Při koupi více kusů ušetříte

1 ks
89 Kč/ks
2 ks
87 Kč/ks
3 ks
86 Kč/ks
4 ks
84 Kč/ks
10 a více ks
80 Kč/ks
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Přírodní
Přírodní
Bílá
Bílá
Zlatá
Zlatá
Stříbrná
Stříbrná
Šedá
Šedá
Žlutá
Žlutá
Růžová
Růžová
Červená
Červená
Modrá
Modrá
Zelená
Zelená
Bílá třpytivá
Bílá třpytivá
Žlutá třpytivá
Žlutá třpytivá
Červená třpytivá
Červená třpytivá
Modrá třpytivá
Modrá třpytivá
Růžová třpytivá
Růžová třpytivá
Purpurová třpytivá
Purpurová třpytivá

ks

Vánořní stromeček spolu se jménem a sněhovými vločkami tvoří dokonalou kombinaci pro vznik krásní vánoční ozdoby na váš stromeček nebo na větvičky ve vázičce. Podklad baňky je nabarven akrylovými barvami a do něj jsou vygravírovany sněhové vločky. Navíc je do horní vrstvy zakompováno jméno spolu se stromy, a to vše v kombinací s vločkami tvoří prostě dokonalost.

Velikost ozdoby je 7x5,7 cm. Ručně a s láskou vyrobena ze dvou vrstev 4 mm topolové překližky, které jsou slepeny. Spodní vrstva ozdoby je barvená akrylovými barvami. Pro ještě dokonalejší vzhled vám ji zavěsíme na jutový provázek, který ozdobíme dřevěným korálkem.

Upozornění: Na ozdobu lze napsat vždy jen jedno jméno. Pokud by byl zájem napsat 2 nebo 3 jména, je nutné ozdobu zvětšit. Při zájmu o více jmen na jednu ozdobu nejprve prosím napište email na info@dekona.cz, abychom se mohli domluvit. Děkuji. 

Parametry
Barva PřírodníBíláZlatáStříbrnáŠedáŽlutáRůžováČervenáModráZelenáBílá třpytiváŽlutá třpytiváČervená třpytiváModrá třpytiváRůžová třpytiváPurpurová třpytivá
Velikost 7x5,7 cm
Tloušťka 2x4 mm
Materiál 2x4 mm